Karta pre-paid oznacza bezpieczeństwo i jasne zasady wynagradzania

Kwiecień 11, 2016

Bez gwiazdek, bez ukrytych informacji i zasad oraz niespodziewanych kosztów – taka jest współpraca z nami! Nasz projekt kierujemy do każdego bez względu na wiek. Za przekazane nam przedmioty otrzymasz należne wynagrodzenie, które zostanie przelane na kartę pre-paid lub – jeśli tak zdecydujesz – przekazane na konto Fundacji. Kartę oraz kod PIN dostaniesz wraz z zestawem startowym. Zgromadzonymi środkami możesz zapłacić za zakupy w sklepie lub wybrać pieniądze z bankomatów. Karty pre-paid są zupełnie bezpieczne i znane w naszym kraju już od bardzo dawna. Dzięki swej powszechnej łatwości w użytkowaniu i braku potrzeby uzyskania jakichkolwiek poświadczeń na rzecz klienta, może korzystać z nich każdy – także osoby niepełnoletnie.

FAQ:

 1. Czy mogę wypłacić środki w każdym bankomacie?
  Tak. Natomiast wypłata środków bez ponoszenia dodatkowych opłat możliwa jest tylko za pośrednictwem bankomatów sieci Millennium.
 2. Co się stanie jak zgubię kartę?
  Zagubienie karty należy jak najszybciej zgłosić dzwoniąc na infolinię Wiewiórka.pl.
 3. Czy po zgubieniu karty mogę zamówić nową?
  Nowa karta wysyłana jest po uiszczeniu opłaty za wydanie w wysokości 10,00 pln
 4. Czy, aby otrzymać kartę podpisuję odrębną umowę?
  Warunkiem otrzymania karty jest rejestracja na platformie Wiewiórka.pl
 5. Czy kartą mogę płacić za transakcje online?
  Aktywację płatności online należy zgłosić poprzez zapytaj@wiewiorka.pl
 6. Czy kartą mogę płacić za granicą?
 7. Czy mogę zmienić PIN?
  W celu zmiany należy zadzwonić na infolinię Millennium.
 8. Czy mogę odstąpić od warunków regulaminu i w jaki sposób?
  Należy usunąć konto na platformie Wiewiórka.pl, a następnie odesłać kartę do siedziby Wiewiórka.pl znajdującej się w Warszawie przy ul. Wąwozowej 11.
 9. Czy mogę mieć więcej niż jedną kartę?
  Nie.

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

 1. Zarejestruj się na www.wiewiorka.pl – w tym miejscu podasz swoje podstawowe dane, jak np. adres, pod który wyślemy Twój pakiet startowy. Na tym etapie przypisany Ci zostanie również indywidualny numer członka, który będzie kompatybilny z kartą prepaid, na którą będą przelewane należne środki za skupione przez nas surowce.
 2. Zamów pakiet startowy – po zarejestrowaniu na stronie automatycznie wysyłamy pakiet startowy, który dostaniesz nieodpłatnie pod wskazany przez Ciebie adres podczas rejestracji. Zestaw startowy zawiera 5 worków do zbierania rzeczy oraz kartę prepaid, na którą będziemy przelewać należne Ci pieniądze. W momencie  nadania paczki przez stronę, możesz także zdecydować (poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji), że zarobione środki przeznaczysz na rzecz jednej z fundacji bądź organizacji charytatywnej, których lista dostępna jest także na naszej stronie. Bezpłatna karta prepaid, którą dostaniecie przy okazji otrzymania bezpłatnego pakietu startowego jest formą całkowicie bezpieczną i sprawnie działającą już od wielu lat na przykład w sektorze telefonii komórkowej (doładowania telefonów na kartę).
 3. Po otrzymaniu pakietu zacznij zbieranie surowców! Skupujemy surowce, które możemy podzielić na 5 działów:
 • metale i ich stopy: miedź, cynk, brąz, stal nierdzewna, stal zwykła, mosiądz, a także kable miedziane i aluminiowe oraz puszki aluminiowe itp.;
 • odpady elektroniczne: płyty główne, twarde dyski, płyty CD, akumulatory, gry na CD/DVD, baterie itp.;

MASZ JUŻ ZEBRANE SUROWCE? CO DALEJ?

 1. Określ rodzaj zebranych surowców na stronie www.wiewiorka.pl – dzięki temu będziemy wiedzieć już przed odbiorem Twojej paczki, jakich surowców możemy się spodziewać, a po wszystkim zweryfikować zgodność zawartości, z tym co nam podałeś.
 2. Zamów kuriera na wybrany dzień podczas wizyty na stronie www lub poprzez zadzwonienie na call center.W strefie miejskiej przesyłki są odbierane w godz. 9-17 , poza  strefą miejską w godz. 9-16.  Nr tel podany jest na każdej karcie pre-paid. W wybranym przez Ciebie dniu kurier będzie kontaktował się pod podanym nr tel i starał umówić na konkretną godzinę. Możesz także przygotować worek z surowcami i zostawić dla kuriera w wybranym miejscu np. w altanie śmietnikowej i go o tym poinformować jak zadzwoni. Wszystko dla Twojej wygody.
 3. Po sprawdzeniu paczki dostaniesz kwotę na kartę pre-paid bądź przekażemy ją wybranej przez Ciebie Fundacji! Teraz następuje etap odbioru przez nas Twojej paczki i zweryfikowania jej zawartości. Ważymy, przeliczamy i zgodnie z obowiązującym cennikiem przelewamy na Twoją kartę pre-paid należną kwotę, bądź jeśli uprzednio zaznaczyłeś opcję zasilenia konta wybranej fundacji – to też czynimy.

 

Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji związanych z naszym przedsięwzięciem zachęcamy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kontakt

Kontakt z nami

ADRES E-MAIL: zapytaj@wiewiorka.pl

Adres siedziby:

Wiewiorka.pl Sp. z o.o. Ul. Wąwozowa 11 02-796 Warszawa
http://wiewiorka.pl/
zapytaj@wiewiorka.pl